aeroЗа сите дополнителни информации во врска со авионските карти, достапност и резервација, можете да не контактирате на нашите телфони, e-mail адреса или лично да не посетите во нашите простории.

Проверете ги најниските цени за авионските карти до сите дестинации во светот.

Discover Macedonia

  1. Welcome to Macedonia
  2. Top Sights
  3. Tours
  4. Accomodation
  5. Sightseeing
  6. Attractions
  7. Churches & Monasteries

АРАНЖМАНИ

aranzmani ap-ex uc-ex-mkd uc-ex-str

Придружи ни се

Плаќање

Можност за плаќање со:

Visa-1 MasterCard maestro

Лиценца „А“

atam logo w iata logo w

Контакт

Скопје: Ул. Македонија бр. 12/1-2
Телефон: +389 2 3290 414
е-Пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Охрид: ул.Петар Чаулев бр.19
Телефон: +389 46 252 300
е-Пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Weather

Fair

12°C

Ohrid

Fair

Humidity: 88%

Wind: 8.05 km/h

Copyright © 2014 Arka. All rights reserved | Developed by ProInformatics.com